Laptop Bag “Targus"

  • Компатибилна за 15” лаптоп
  • Го штити вашиот лаптоп од прашина, нечистотии и гребнатини
  • Големата преграда на предниот дел на ташната е со патент, погодна за вашите документи, полнач, телефон и други акцесоари
  • Долгата рачка е памучна, прилагодлива во должина и ви овозможува носење на ташната на рамо, а мекото перниче ви дава дополнително чуство на удобност
  • Изработена од водоотпорен материјал
  • Димензии: 285 х 405 х 60 мм

 

Состав: Ташната е произведена од висококвалитетни материјали со европски сертификат. Надворешноста на ташната е изработена од полиестер. Внатрешноста е микс од памук и полиестер.

Детали и информации за одржување:

Лесно одржлив материјал, може да се чисти со влажна крпа.

Се препорачува рачно перење со млака вода и сапун.

1,700ден

Избриши