Shopper Daypack “Hester"

  • Модерен и практичен дизајн, идеален за шопинг, работа, патување
  • 2 во 1: ранец и ташна. Рачките на задната страна од ранецот се памучни, удобни и прилагодливи во должина. Додека пак малите рачки ви овозжожуваат да го носите ранецот како ташна
  • Изработен од водоотпорен материјал и еко кожа на долниот дел
  • Димензии на производот: 443 x 365 x 80 мм

 

Состав: Ранецот е произведен од висококвалитетни материјали со европски сертификат. Надворешноста на ташната е изработена од полиамид. Еко кожата е полиуретан. Внатрешноста на ранецот е микс од памук и полиестер.

Детали и информации за одржување:

Лесно одржлив материјал, може да се чисти со влажна крпа.

Се препорачува рачно перење со млака вода и сапун.

990ден

Избриши